witam.
mam problem z autologowaniem, otoz jak wgralem nowy styl to autogola nie bylo ale poszedlem za rada z innego tematu i przekopiowalem board_config_body.tpl z subsilver do mojego stylu, no i pojawily sie 2 dodatkowe pola ale nie maja one zupelnie opisu. Co prawda w jednym polu ustawilem TAK a w drugim 100 bo domyslam sie ze to ma pewnie zaczenie:
1) czy uzyc autologowania
2) na ile sesji
ale to nic nie dalo bo autologowanie dalej nie dziala...
co moge zrobic aby zaczelo funkcjonowac?
z gory dziekuje za pomoc