Niedawno zainstalowalem tego moda. No i wszystko pieknie... W panelu pojawila sie nowa zakladka, piekna tebela z uzytkownikami wyskakuje tam gdzie trzeba tylko....
1. W tabel wsrod wszystkich danych o uzytkowniku nie pokazuja sie avatary z galeri zamieszczonej na forum a jedynie te "z zewnatrz"
Czemu tak sie dzieje? Dlaczego nie wyswietlaja sie wsyzstkie??
2. Po zaznaczeniu u
żytkownika
//ort. i kliknieciu Dodaj do grupy wszystko idize pieknie dopuki nie wybierze sie grupy do ktorej chce sie dodac usera i nie zatwierdzi wyboru.
Po kliknieciu "Idź" wyskakuje cos takiego:
Template->loadfile(): No file specified for handle body
Uzytkownik zostaje dodany do gropy ale wydaje mi sie ze nie do konca tak to powinno dzialac...
Wie ktos jak zaradzic tym problema??