phpBB to potężny, w pełni darmowy i łatwo modyfikowalny skrypt forum dyskusyjnego.

Prosta instalacja i nieskomplikowana administracja powodują, że forum założyć może każdy. Możliwości forum mogą być rozszerzane poprzez instalację modyfikacji, a wygląd zmieniony za sprawą wielu dostępnych stylów.

Dowiedz się więcej »

Zmiany w regulaminach

Z dniem dzisiejszym nastąpiły małe zmiany w regulaminie Naszego forum, dostępnym TUTAJ. Dokonaliśmy tego, aby zwiększyć porządek na forum i zmniejszyć ilość niepotrzebnych tematów i postów. Również regulamin działu TargoWWWisko, dostępny TUTAJ, uległ zmianom. Mamy nadzieję, że pozwoli to zwiększyć komfort korzystania z forum. Prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami i o przestrzeganie ich.

Czytaj więcej..

Aktualizacja forum phpBB3 do najnowszej wersji

Witam. W związku z faktem, że owy wątek szybko traci na aktualności, postanowiłem udostępnić go w postaci artykułu, który może być edytowany przez każdego (a co za tym idzie, szybko uaktualniany oraz poprawiany). Oto link:
http://www.phpbbhelp.pl/arts,view,Aktua ... ersji.html

Dlaczego należy wybrać nasze tłumaczenie

W sieci, jak już na pewno wielu zdążyło zauważyć, pojawiło się alternatywne dla naszego tłumaczenie. W poście tym chciałbym wytłumaczyć, czym nasze dzieło różni się od konkurencyjnego.

Czytaj więcej..

Zmiany

Drodzy użytkownicy. Zwracamy się do Was z wielką prośbą. Baza naszego download'u jest nieaktualna, więc pragniemy to zmienić. Poza uaktualnieniem i renowacją bazy modyfikacji do phpBB 2, planujemy również stworzenie bazy modyfikacji do phpBB 3.0. Poszukujemy osób, które mają sporo wolnego czasu oraz chcą nas wspomóc. Mile widziana jest znajomość podstaw języka angielskiego oraz w miarę czyste konto ostrzeżeń (podobnie jak osoby z grupy #download.team). Osoby chętne prosimy o zgłoszenia w tym temacie lub poprzez PW do moderatora grupy.

Repozytorium pakietów

Polecam przeczytanie tematu o modyfikacji dodającej obsługę pakietów:Jeżeli chcesz dodać swoją modyfikację do repozytorium, to już niedługo będziesz mógł przeczytać wyczerpujący opis na stronie domowej naszego repozytorium (pkgservera). Póki co, możesz wysłać mi PW. Zapraszam do testowania systemu. :)

Tłumaczenie phpBB3

Are you fluent with English and Polish? Do you want to contribute to i18n of the Olympus? If so, write your post here and apply for a membership in i18n group.

Pomocnicy na forum.

Dzisiaj została uzupełniona grupa pomocników serwisu phpbb2.pl. Spośród wszystkich użytkowników forum, wybraliśmy kilku, którzy odznaczają się aktywnością i pomagają innym użytkownikom forum. Osoby te zostały dodane bez jakiegokolwiek uprzedzenia i moze to byc dla nich szokiem ;)
Jeśli z jakiś względów nie chcecie znajdować sić w tej grupie wystarczy sie z niej wypisać. Mamy nadzieje, że skromne wyróżnienie pozwoli Wam jeszcze aktywniej pomagać mniej doświadczonym użytkownikom phpbb.

Witamy Was w ekipie ;)

Moderatorzy

Ponieważ grupa moderatorów nie jest liczna chcemy ja powiekszyc.
Tym samym zwracamy sie do Was z prosba o dyskusje na ten temat. Kogo widzielibyscie na 'posadzie' moderatora i dlaczego. Chetni takze moga sie zglaszac a byc moze ich kandydatura zostanie wzieta pod uwage. Wymagana jest znajomosc php, phpbb, kultura wypowiedzi i znajomosc ortografii itd no i jakis staz na forum :)

Idź do strony: 1, 2, 3, 4