Armando napisał(a):
Witam, czy mógłby jakiś specjalista(ka) udzielić mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Mianowicie nie podoba mi się taki odstęp jak na zdjęciu , które zaprezentuje za niecałe 5 sekund.Czy jest możliwość skasowania tego odstępu,jeśli tak to w jaki sposób.

Nie wiem, jakiego stylu używasz, w którym miejscu forum (pewnie w widoku tematu?) pojawia się ten odstęp, zatem nie wiem z czego dokładnie wynika ten odstęp. Zobacz w swoim stylu, w pliku, który odpowiada za widok tego, co ci nie pasuje (tematu? - wtedy viewtopic.body.html) i znajdź miejsce, gdzie odstęp jest wstawiany.
prawdopodobnie może być cos takiego:
Kod:
<table cellspacing="4" align="center" width="150">
<!-- IF postrow.ONLINE_IMG -->
<tr>
<td>{postrow.ONLINE_IMG}</td>
</tr>
<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.RANK_TITLE -->
<tr>
<td class="postdetails">{postrow.RANK_TITLE}</td>
</tr>
<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.RANK_IMG -->
<tr>
<td>{postrow.RANK_IMG}</td>
</tr>
<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->
<tr>
<td>{postrow.POSTER_AVATAR}</td>
</tr>
<!-- ENDIF -->
</table>
<span class="postdetails">
<!-- IF postrow.POSTER_JOINED --><br /><b>{L_JOINED}:</b> {postrow.POSTER_JOINED}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.POSTER_POSTS != '' --><br /><b>{L_POSTS}:</b> {postrow.POSTER_POSTS}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.POSTER_FROM --><br /><b>{L_LOCATION}:</b> {postrow.POSTER_FROM}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.S_PROFILE_FIELD1 -->
<!-- Use a construct like this to include admin defined profile fields. Replace FIELD1 with the name of your field. -->
<br /><b>{postrow.PROFILE_FIELD1_NAME}:</b> {postrow.PROFILE_FIELD1_VALUE}
<!-- ENDIF -->
<!-- BEGIN custom_fields -->
<br /><b>{postrow.custom_fields.PROFILE_FIELD_NAME}:</b> {postrow.custom_fields.PROFILE_FIELD_VALUE}
<!-- END custom_fields -->
</span>
Pokombinuj z usunięciem linii (<br />) w IFie do POSTER_JOINED. Można też zobaczyć, co siedzi w klasie postdetails lub profile - moze w klasie są ustawione podwójne odstępy?
Autor postu otrzymał pochwałę
Magdalena