Szukalem w archiwum ale nie moglem nic doczytac wiec zadam pytanie:
"Jak zrobić aby rangi pokazywały wyłącznie obrazek a nie dodatkowo nazwę rangi ?"
Widziałem na różnych forach i yu takze tak jest, że to możliwe tylko nie wiem jak bo bezsensu wygląda np. obrazek z napisem administrator nad którym jest nazwa rangi :administrator".