Strona 1 z 1
[ 2 posty(ów) ]
Widok do druku
| « Poprzedni temat | Następny temat »
Temat
-
Wysłany: 11 Mar 2007, 21:24
kony

Rejestracja: 18 Lut 2007, 19:57
Posty: 36
witam bardzo proszę o przerobienie stylu multibb
http://darobb.org/
na phpbb by przemo
Pozdrawiam
Odpowiedzi
-
Wysłany: 11 Mar 2007, 21:36
ENC


Rejestracja: 13 Sty 2007, 10:11
Posty: 1054
Miejscowość: Waszawa
Pochwały: 92
za darmo ? nie liczyłbym na to. Roboty jest dużo, daj do targowisko

A jak przemo to na przemo.org
APF 2.0 - patch | phpBB2 r0x | BeerMod 1.0.0 RC3 | My MODs
Strona 1 z 1
[ 2 posty(ów) ]
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość