Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak mam zmodyfikować skrypt aby dostosować go do moich potrzeb. A mianowicie chodzi mi o to jak dodać dodatkowe menu boczne (standardowo są tylko dwa). Drugie pytanie jest chyba bardziej skomplikowane a mianowicie dotyczy wyświetlania newsów. Chodzi mi o to żeby zamiast newsów pojawiało się to na co klikniemy właśnie z tego menu bocznego.
Bardzo proszę o pomoc (moje gg 9296433)
pozdrawiam