siema, mialem kiedys problem z czcionka na phpbb i sobie nie poradziłem. teraz z nowu go mam.otoz problem tyczy się czcionki w postach na forum.(przezroczystości) rzućcie na to okiem
www.loststrefa.yoyo.pl
modyfikowałem trochę graficznie ten styl, ale nie ustawiałem przezroczystości czcionki. ustawiłem tylko lekką przezroczystosć tabel i niektórych obrazków.(po usunięciu wartości zmieniających przezroczystość na forum nadal to samo)
w nazwastylu.css sprawdzałem i mam poustawiane kolory czcionki na białe, więc teorytycznie powinno być okej, ale tak nie jest. pomozecie? linki w postach są wyświetlane...zaznaczcie myszką tam, gdzie w poście powinien znajdować się tekst, to wam się on pokaże. sami sprawdźcie
p.s na forum przemo nikt nie jest skory do pomocy, więc moze tu się ktoś znajdzie. pozdrawiam
WWW.ROZGADANI.BE TWOJE FORUM MłODZIEżoWE