Zainstalowanego mam moda ezportal z wszystkimi jego dodatkami i gdy wchodze do panelu admina i konfiguracji portalem i napisze wiadomosc powitalna w okienku i dam wyslij to mi ta wiadomosc nie pojawia sie na stronie glownej portalu, niewiem czemu, moze ktos wie jak to naprawic ??
Takze gdy w miejscu liczba ostatnich newsow dam przykladowo "2" i dam wyslij to mi tego nie zapamietuje
Innym problemem jest to ze gdy otwieram panel admina i kofiguracje portalu z przegladarki IE to kienko wiadomosci powitalnej na 1 rzut oka mam dobre, ale gdy otworze kofiguracje portalu z przegladarki np Firefox to wtedy w okienku wiadomosc powitalna mam cos takiego:
Kod:
<input type="text" maxlength="9999" size="40" name="welcome_text" value=" name="board_msg" rows="10" cols="45">witajcie serdecznie i zapraszam do korzystania z naszego forum fajnego !<br><br><br><br>
I to kienko mam pomniejszone wtedy.
Czy ktos moze mi pomoc to naprawic ?? Bardzo Was prosze