Witam
Mam taki problem: Stworzyłem kilka grup typu wojownik, wojowniczka itp. Są to grupy otwarte i wyświetlają się w "Usergroups". Chciałbym żeby użytkownik, który sobie daną grupę wybierze miał w profilu opisane w jakiej jest grupie a przy poście żeby była widoczna grafika.
np:
nazwa użytkownika
ranga: xxx
i tu grafika grupy
Da się tak zrobić w tym CG?
pzdr
Na stażu w http://www.liderpracy.pl
Odpowiedzi
Wysłany: 15 Gru 2005, 15:28
RuseK
Rejestracja: 13 Maj 2005, 23:57 Posty: 477 Pochwały: 47
po pierwsze to sciagnij moda Show Usergroups (ale musisz przerobic, bo standartowo pokauzje grupy w widoku profilu)
po drugie to wywal cg i wgraj color ranks po trzecie to potem dostosuj sobie Show Usergroups do cr i wsio (color_username)
z instalacją czegoś nowego miałbym problem...
Kurcze, jest tak, że jak user jest w jakiejś grupie to nie wyświetla się o tym info ani w profilu ani przy poście- nigdzie. Jedyce co ten hak zrobił to zmiana kolorków ników:( Chciałbym wiedzieć czy jest to tak ograniczony hak czy może został źle zainstalowany. Bo jeśli to drugie to miałbym możliwość reklamacji...