Wgralem stad raportowanie postów. Chciałbym żeby to raportowanie było w stylu jaki jest na http://forum.webhelp.pl - naciskam i nic nie musze wpisywac (przyczyny) i temat jest juz zgloszony moderatorowi/adminowi.
Odpowiedzi
Wysłany: 13 Gru 2005, 17:21
Piotrek
Rejestracja: 14 Maj 2005, 07:46 Posty: 137 Pochwały: 2