DonPedro napisał(a):
masz spacje tu daj
dalem spacje w tej lini i dalej niedziala wyswietlanie postow i wyrzuca mi blad ten sam

Nawet pare razy edytowalem plik viewtopic.php od nowa i nic, nadal to samo:
Kod:
Błąd Ogólny
Could not obtain post/user information.
DEBUG MODE
SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LEFT JOIN phpbb_banlist b ON u.user_id=b.ban_userid) phpbb_users u, phpbb_posts_' at line 2
SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_gg, u.user_tlen, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, u.user_plusp, u.user_minusp, u.user_disallowed_write, b.ban_id, u.user_birthday, u.user_next_birthday_greeting, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, (LEFT JOIN phpbb_banlist b ON u.user_id=b.ban_userid) phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 67 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 0, 15
Line : 401
File : viewtopic.php
Postanowilem plik viewtopic.php edytowac i zapisywac zmiany linijka po linijce i sie okazuje ze juz od tego miejsca w instrukcji moda plusminus jest blad:
Kod:
#--[ OPEN ]--
#
viewtopic.php
#
#--[ FIND ]--
# full text: $sql = "SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid
#
$sql = "SELECT u.username, u.user_id
#
#--[ IN-LINE FIND ]--
#
u.user_allowsmile
#
#--[ IN-LINE AFTER, ADD ]--
#
, u.user_plusp, u.user_minusp, u.user_disallowed_write, b.ban_id
Niewiem zupelnie co jest nie tak, a przeciez dobrze edytuje plik, ja niewiem co robie zle ze ciagle wyrzuca mi ten blad ogolny i juz jest blad od tego miejsca :
Kod:
$sql = "SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_gg, u.user_tlen, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, u.user_plusp, u.user_minusp, u.user_disallowed_write, b.ban_id, u.user_birthday, u.user_next_birthday_greeting, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid
Czy moze mi ktos pomoc i np. wyedytowac mi tylko plik viewtopic.php zeby mi dzialalo przegladanie postow na forum ?? - szukalem tu juz na forum i na archiwum i probowalem i nic i nic - bo
TO mi nie pomoglo - chyba sie juz poddaje

-
Ps. Ja niewiem co DABROZ tu namieszal w tym modzie
Załączniki:
viewtopic.zip [11.48 KiB]
Ściągnięto 106 razy