emilek napisał(a):
ustaw np. rangę administrator na specjalną
Tak jest ustawione. Próbowałem kilka kombinacji a dróż ich nie jest. Myślę że to jest błąd w którymś z plików lub w bazie danych odpowiadających za rangi specjalne . Może wie ktoś co się robi w takich przypadkach na innych forach np. forum przema lub czyste phpbb.
Aha jeszcze dodam że na liście użytkowników w panelu administratora są widoczne rangi
moderatora (ta ranga jest specjalna),
administratora nie widać (ranga specjalna) a rangę zwykłą wszędzie widać. A na stronie w dziale użytkownicy widać tylko rangę zwykłą
przyjaciel
W życiu piękne są tylko chwile