Strona 1 z 1
[ 2 posty(ów) ]
Widok do druku
| « Poprzedni temat | Następny temat »
Temat
-
Wysłany: 08 Gru 2005, 14:31
Budyń

Rejestracja: 03 Gru 2005, 10:06
Posty: 45
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=368
Do jakiego katalogu wgrać te emotki?
I jak je aktywować na forum?
Forum w phpBB2.
Odpowiedzi
-
Wysłany: 08 Gru 2005, 14:36
haRacz


Rejestracja: 18 Maj 2005, 19:44
Posty: 446
Miejscowość: www.machinehead.pl
Pochwały: 25
Strona 1 z 1
[ 2 posty(ów) ]
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość