Witam na początku przepraszam za taką nazwę tematu, ale nie miałem pomysłu na inną.
Mój problem jest taki, otóż zainstalowałem mod
Simple subforums mod i wszystko elegancko chodzi. Gdy stworzę jakieś Pod-Fora i wejdę do działu, w którym zrobiłem Pod-Fora wygląda to tak:
http://rpg.take.pl/auzerus-vf32.html
A chodzi mi, aby wyglądało to tak:
http://www.phpbbstyles.com/viewforum.php?f=19
Czy wiecie jak to zrobić?
Pozdrawiam!