Witam
Po instalacji hacka Color Ranks, przy oglądaniu topicu, zamiast normalnego loginu (powiedzmy, że Bajki) pojawia się takie coś :
Cytuj:
Bajki[/b]");" title="Wstaw autora do szybkiej odpowiedzi">Bajki
a na początku każdego posta
Cytuj:
Bajki"">
Kod którego pliku mam wam podrzucić abyście mogli zobacyzć co jest grane ? ;p Puki co daje fragment odp. za wyświetlanie loginu (viewtopic_body.tpl) :
Kod:
<span style="cursor: pointer" onclick="if (document.post && document.post.message) emoticon("[b]{postrow.POSTER_NAME_CQR}[/b]")" title="{postrow.L_INSERT_AUTHOR_QUOTE}">{postrow.POSTER_NAME}</span></b></span><br /><span class="postdetails">{postrow.POSTER_RANK}<br />{postrow.RANK_IMAGE}{postrow.POSTER_AVATAR}<br /><br />{postrow.POSTER_JOINED}<br />{postrow.POSTER_POSTS}<br />{postrow.POSTER_FROM}</span><br /></td>
Pragnę dodać, żę kod pokazuje się na stronie tylko wtedy, kiedy user należy do jakiejś grupy z określonym kolorem, przedrostkiem itd.
Pozdrawiam
Bajki