Juz myslalem, ze mnie nic zlego z tym modem nie spotka, a tu widze, ze chyba nie.
Nie wiem czy tak juz bylo, bo nie patrzylem tego przed instalacja, ale w Panelu admina w Zezwoleniach mam tylko 2 poziomy uzytkownika (Administrator i Uzytkownik), wydaje mi sie ze keidys byl jeszcze Moderator, ale mniejsza o to. Moze i tak ma byc po instalacji tego moda. Nizej jednak widze cos c mnie bardziej niepokoi. W tej tabelce bowiem moge tylko dla danego usera ustawic czy jest on moderatorem czy nie i nic wiecej i to w trybie zaawansownym!! reszta okienek jest cala szara, sa tylko podpisane (Widoczny Czytanie Pisanie Odpowiedzi Edycja Usuń Przyklejone Ogłoszenia itd). czy to, tez jest normalne przy tym modzie? Bo watpie. Identycznie jest w zezwoleniach dla grup.