Wszędzie ustawione tak jak być powinno - czyli włączone.
[ Dodano: 13 Lip 2005 18:29 ]OK
Po tygodniu poszukiwań doszedłem do tego, iż mam w jednym z katalogów (nie wpadłbym na to normalnie, a stało się to przez przypadek) plik: attache_config.php gdzie jest 100% zmiennych konfiguracyjnych i kluczowa dla mnie zmienna $dissable_mod świeciła się na 1!
Ciekawe jest miejsce zamieszczenia tego pliku

Kto ma ten mod niech zerknie gdzie on jest (taki mały konkurs).
Nie mam zielonego pojęcia po jaką cholerę w bazie jest tabela, która niby ma być "konfiguracyjna" skoro i tak 100% zmiennych konf jest trzymana w pliku.
Zapraszamy w Bieszczady
Wymiana linków