mam problem zainstalowalem takiego moda ktory pokazuje w memberlist jaka kto ma range i wszystko jest ok tylko ze nie pokazuje rang specjalnych czyli administrator moderator i zbanowany jak to zmienic zeby to pokazywalo ? bo jestem np adminem a mam normalna range
Wgram forum, zainstaluje modyfikacje, przetłumacze mody na język polski etc.