witam zainstalowałem sobie cały pakiet tez zmodyfikowany przez przemo z dodatkowymi opcjami ale odziwo zauwazyłem ze nie ma tam opcji dodawania uzytkowników z panelu admina.
postanowiłem sam dodac do BB2 v.2 "Admin Register User" ale w ogóle nic sie niedzieje zgrałem dwa pliki jak kazano w odpowiednie miejsca wczesniej mi sie to pokazało jak to robiłem dla wersji niemodyfikowanej przez przemo.
czy mogłby mi ktos powiedziec co zmienic aby ta opcja działa równiez, czyli dodawanie nowych uzytkowników w panelu admina.
dzieki