Kilka tematów niżej opisywałem jeden problem, a tu mam następny. Dodaje załącznij, lecz go nie widać w poście, jak tutaj jest. W widoku tematów jest ikona że jest plik, jak się edytuje posta też jest. Ale w widoku postu nie widać. To jak ma ktoś ściągnąć jeśli go nie widać ?? Plik viewforum.php i viewforum_body.tpl są wyedytowane.
E-chomik.eu
Odpowiedzi
Wysłany: 20 Sie 2005, 09:31
kokoosh
Rejestracja: 15 Maj 2005, 11:37 Posty: 366 Miejscowość: z nikad Pochwały: 6