Witam.
Mam problem z modyfikacją o nazwie
Transaction Mod. Jest to nowa funkcja dla Points Systemu dodająca możliwość podglądu kto komu dał punkty.
Po instalacji moda wszystko wydaje się byc w porządku, jednak przyglądając sie dokładnie wada rzuca się w oczy. Otóż nie rejestrowane są dla kogo dane były punkty (W pierwotnej wersji rubryka ta zwie się 'Wyślij na konto'). Cała reszta działa jak należy, także rubryki od kogo wręczane są punkty, ich ilość i data wysłania. Bez tej funkcji modyfikacja wydaje się bezużyteczna.
Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
[ Dodano: 03 Mar 2006 16:55 ]WERSJA 1.3.0, jakby co.
Nikt nic nie wie?

Odwdzięcze się należycie ;]
Pozdrawiam.