Jak w temacie, proszę Was, drodzy użytkownicy tego jakże pięknego i użytecznego forum o linkę do bota na skrypt forum phpBB 2.0.20, chodzi mi o takiego bota, którego można by ustawić tak, by dodawał automatycznie po założeniu nowego tematu post z adsami google.