Mam takie pytanie czy ma ktos skrypt zeby wrzucic na moja strone główną i zeby wyświetlało sie 10 ostatniw postów na forum ?? ??
Ma sie to wyświetlac gdzie pisze dziś na forum ... 10 najnowszych postów
Rejestracja: 22 Sie 2005, 21:36 Posty: 35 Miejscowość: Kraków
jak odpalisz plik topics_anywhere.php to sam się przekonasz ;p
Jest to generator
a) kodu JS
b) RSS
Także po ustawieniu wszystkich opcji dostaniesz gotowy kod
Pozdrawiam
Bajki
Wysłany: 30 Sie 2005, 11:21
ryjeq
Rejestracja: 24 Sie 2005, 21:36 Posty: 45 Pochwały: 1
Najpierw musisz wg zaleceń w instrukcji wszyskie pliki dać w dobre miejsca, potem wpisujesz twojstrona/topics_anywhere.php, wszystko konfigurujesz i już