CZy jest jakiś program który by edytował sam wygląd tego forum :-/ bez sensu jest bawienie się tymi kodami Ogólnie w samym menu administratora, jak coś zmienię to nic się nie zmienia żaden kolor NIC !!
Odpowiedzi
Wysłany: 26 Sie 2005, 19:58
ŁUKASZ24
Rejestracja: 28 Maj 2005, 10:46 Posty: 172
Microsoft Front Page Lub Macromedia Dreamvawer do tpl'ów.
{Sygnaturka}
Wysłany: 26 Sie 2005, 21:49
happysad
Rejestracja: 04 Sie 2005, 11:31 Posty: 65 Pochwały: 3
Edit plus z naszego downloadu. Front Page sie nie nadaje.