witam.
otoz mam taki problem:
podczas logowania pojawia sie strona iż przegladarka nie mogla wyswietlic strony, ale jesli da sie cofnij to okazuje sie ze faktycznie jest sie zalogowanym. i teraz wracajac do zawartego w temacie SSL'a. otoz zaczelo sie to od pory jak w PA forum go wlaczylem i sadze ze to jest przyczyna problemow, ale teraz nie moge wejsc do PA. jak moge to wylaczyc nie wchodzac do PA. czy da sie zmieniajac jakies pliki albo w phpMyAdmin? lub co moze byc inna przyczyna tego problemu? jesli chodzi o cookies to juz raz je konfigurowalem i mysle ze wszystko jest ok.
z gory dziekuje za pomoc