Witam forumowiczow!
Mam taki problem.Otoz od wczoraj nie moge wejsc do panelu administracji.Gdy klikam na linka,to wykakuje mi standardowe 'nie mozna wyswietlic strony'.Niby jestem zalogowany,ale rowniez to samo spotyka mnie,gdy chce sie wylogowac.Co teraz?Czytalem,ze to moze byc problem z cookiesami,tak?Tylko,ze jak to naprawic,skoro nie moge wejsc do panelu?Wersje phpbb mam najnowsza (przedwczoraj sciagnieta),bez zadnych modow.Jedyne co,to zmiinilem sobie styl na Athena + polskie buttony.
Z gory dziekuje za jakies podpowiedzi i przepraszam,jesli problem byl juz n-razy omawiany na forum.
PozdR!
~ Can you hear the cry of the planet? ~