Czy można zrobić coś takiego że automatycznie co jakiś czas baza danych robi kopie zapasową na drugim serwerze, na moim serwerze często są awarie i dane znikają (Atobie.net) dlatego dla bezpieczeństwa chciałbym takie coś mieć.
Odpowiedzi
Wysłany: 30 Lis 2005, 15:49
Orion
Rejestracja: 14 Maj 2005, 10:31 Posty: 1662 Pochwały: 157