Rejestracja: 30 Lis 2005, 21:22 Posty: 11 Miejscowość: Kraków
Użytkownik prosi mnie bym zmieniła jego nazwę.
W edycji jego profilu w panelu administracyjnym zamiast jego nazwy wyświetla się moja nazwa.. czy wystarczy wpisać w to miejsce Nową nazwę użytkownika? Czy zmiany tej dokonuje się inaczej?
Odpowiedzi
Wysłany: 30 Lis 2005, 21:27
nilhir
Rejestracja: 14 Maj 2005, 08:23 Posty: 1637 Miejscowość: Kraków Pochwały: 106
margot napisał(a):
W edycji jego profilu w panelu administracyjnym zamiast jego nazwy wyświetla się moja nazwa..