Witam zalozylem forum i tak chce zrobic Regulamin i zeby pod regulaminem pisalo regulamin forum a pod tym jeszce regulamin portalu
Chodzi o to
Regulamin <---- To napisane na takim pasku
x Regulamin Forum <------ Przenosi do forum o regulaminie
x Regulamin Portalu <----- to co wyzej tylko portalu
tylko jak tak zrobić bo jak klikam nowe forum to wszystko jest oddzieleone i nie da sie zrobic podforum
Prosze o pomoc