Czy ktoś ma sposób aby prawa strona Panelu administracyjnego nie uciekała do prawej strony. w pracy na monitorze lcd przy roz. 1280 na 1024 kilkukrotne nacisnięcie klawisza F5 pomaga. natomiast w domu przy 1024 na 768 nic nie daje naciskanie klawisza F5 nawet gdy zmienie roz. na wyższą.
po co drugi raz piszesz takiego samego posta? Napisz 3 to na pewno ktoś Ci odpowie. Uczmy się szukać! Na forum było już multum tematów na temat darmowych serwerów.