hejkA
mam taki problem - wgrałem emotki na serwer : adres_serwerka/phpbb/images/smiles/
wchodze w panel Administracyjny ustawiam ścieżke do emot :
images/smiles
Dalej Uśmieszki -> Importuj paczke
Emoty ładnie sie zainportowały - są widoczne w panelu Administracyjnym
gdy wchodze na forum żeby napisac jakąś wiadomośc emot nie ma,
pokazują sie puste okienka
gdy w panelu Administacyjnym klikne na emota, skopiuje ścieżke i wkleje
do przeglądarki to emot sie pokazuje, natomiast gdy wejde do okna
pisania wiadomości i skopiuje ścieżke to sie nic nie pojawia
Jak mam to naprawić ? prosze o prosty opis. Z góry wielkie dzięki