http://www.supporters.yoyo.pl/index.php mam pytanie jak wchodze na ta strone nie zalogowany to mam takiego skina jak sie zaloguje to mam standardowego skina co mam zrobić
Rejestracja: 17 Mar 2006, 15:49 Posty: 346 Miejscowość: Kraków Pochwały: 21
albo ewentualnie jezeli jestes adminem to mozesz w konfiguracji ustawic brak mozliwosci wyboru stylu i wtedy kazdy bedzie mial styl ustawiony wlasnie tam...