Rejestracja: 28 Maj 2005, 12:32 Posty: 70 Pochwały: 1
Witam,
Jak nazywa sie modyfikacja dzieki ktorej jezeli uzytkonik bedzie chcial napisac jeszcze jeden post pod juz swoim postem to automatycznie beda one polaczone
Odpowiedzi
Wysłany: 17 Sie 2005, 15:06
myhair
Rejestracja: 28 Maj 2005, 11:51 Posty: 75 Pochwały: 4
To jest Łączenie postów by Przemo.
Wysłany: 17 Sie 2005, 15:51
kokoosh
Rejestracja: 15 Maj 2005, 11:37 Posty: 366 Miejscowość: z nikad Pochwały: 6