Wiem ze bylo juz sporo tematow ale nie znalazlem tego czego szukalem- otoz chcialbym taki mod prosty w instalacji, zeby mozna bylo dawac ostrzezenia i np. po 3 blok a po 5 ban - zeby wszystko mozna bylo ustawic w PA. Dobrze by bylo rowniez podac powod bana i gdyby mozna bylo dodac obrazek do ostrzezenia - np. 1 ostrzezenie pasek z 20 % itd.. Ma ktos taki? Z gory dzieki, tylko mowie ze nie chce plusminus czy yellow buttons czy cos takiego
Odpowiedzi
Wysłany: 17 Sie 2005, 07:32
KARQL
Rejestracja: 14 Maj 2005, 11:31 Posty: 442 Pochwały: 27
hahah to jak nie chcesz takich to napisz sobie swoj. wtedy bedziesz mial idealnie pod siebie.