Rejestracja: 20 Mar 2006, 18:13 Posty: 1117 Pochwały: 59
Witam
Mam Plusminus i pytam się, czy jest taki hack, że gdy dany user dostanie plusa/minusa, to w viewforum.php podświetli się komórka z nazwą tematu odpowiednio, gdy ktoś dostał plusa, to na zielono, a gdy minusa, to na czerwono. Mieliście chyba coś takiego przed "napadem"