Widok do druku | « Poprzedni temat | Następny temat »
Nie pisz na gg i tak nie pomogę...
Weź se to na pralke przyklej.
wszyscy w podpisie reklamują swoje fora ...
to ja napisze: nie wchodzcie nigdy na moje forum bo nie ma po co ... (i linka też nie dam !!! a co !!!)
AiNet - kreacje internetowe na poważnie
Tylko Chuck Norris i interbit znają język CGI
Raz Macintosh, na zawsze Macintosh
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość