Tylko co mamy oceniac jak poza topem nic na tym forum nie ma, bo chyba nie mamy oceniac numerka oznaczajacego ilosc postow? Top niezly (chociaz i tak troche za duzy jak dla mnie) ale nic poza tym, gotowy styl, gotowy skrypt nie mowie juz o jakims portalu czy autorskich modyfikacjach, no i nie podoba mi sie ta farma linkow w stopce.
Wysłany: 05 Sie 2007, 22:34
artur
Rejestracja: 14 Maj 2005, 18:43 Posty: 64 Pochwały: 1
Opisy dzialow skopiowales? Bo widze jeden z mojego forum