Uwagi moderatora markes01 (dodane 04 Wrz 2009, 23:12):
Ostatnio edytowany przez markes01 04 Wrz 2009, 23:12, edytowano w sumie 2 razy
Odpowiedzi
Wysłany: 13 Sie 2007, 20:46
NUJU
Rejestracja: 20 Mar 2006, 18:13 Posty: 1117 Pochwały: 59
markes01 napisał(a):
najlepsze forum o kabaretach
markes01, nie przesadzaj. Na plus idzie liczba postów i użytkowników. Cała reszta, czyli logo, styl i Przemo na minus. Radziłbym popracować nad minusami i bardziej uwypuklić plusy.