Rejestracja: 14 Maj 2005, 08:23 Posty: 1637 Miejscowość: Kraków Pochwały: 106
ta..az tak trudno pojsc i przelac pieniadze ? nawet jakby byla to bys musial wysylas kilkanascie smsow bo z smsa za 10.98 ten ktos dostanie z tego co pamietam 4 Zł wiec zeby mu sie oplacilo musialbys tyle smsow wyslac przez co zamiast zaplacic 70 zl (bo i tak teraz domeny sa tanie a to jest przyklad bo nie wiem jaka chcesz domene ) zaplacilbys 2x tyle