phpBB to potężny, w pełni darmowy i łatwo modyfikowalny skrypt forum dyskusyjnego.

Prosta instalacja i nieskomplikowana administracja powodują, że forum założyć może każdy. Możliwości forum mogą być rozszerzane poprzez instalację modyfikacji, a wygląd zmieniony za sprawą wielu dostępnych stylów.

Dowiedz się więcej »

Pojawienie się phpBB 3.0.10

Grupa phpBB wydała kolejną wersję phpBB oznaczoną numerem 3.0.10. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w wątku wydania.

Wydano phpBB 3.0.9

Grupa phpBB wydała kolejną wersję phpBB oznaczoną numerem 3.0.9. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w wątku wydania.

Skrypt do tłumaczenia phpBB3

Witam. Mam zaszczyt przedstawić Wam narzędzie do tłumaczenia phpBB3 o nazwie i18n - http://www.phpbbhelp.pl/i18n.html

Czytaj więcej..

Uzupełnianie polskiej dokumentacji phpBB3

Witam. Napisałem poradnik, który pozwala nam się dowiedzieć, jak pisać artykuły do naszej Bazy wiedzy, by te przeszły przez moderację. Oto link :)

Czytaj więcej..

Czat zintegrowany z phpBB3

Witam. Jak zauważyliście pod nasz portal podpięty jest czat, który można łatwo zintegrować z phpBB3. Jego obecny stan można określić jako wersję alfa, gdyż cały czas trwają prace nad jego usprawnieniem.

Czytaj więcej..

Wydanie phpBB 3.0.8

Witam. Grupa phpbb.com wydała nową wersje phpBB oznaczoną numerem 3.0.8. Naprawione zostało wiele błędów, dodane kilka funkcjonalności. Szczególną uwagę zwróciłbym jednak na błąd związany z bezpieczeństwem (przy włączonym BBCode flash) oraz plugin recaptchy, który pozwalał omijać potwierdzenie wizualne spamerom.

Czytaj więcej..

Start nowego phpBBhelp.pl!

Tak, tak - to prawda. W końcu doczekaliśmy się nowej wersji serwisu oraz migracji forum do phpBB3. Nie jest to oczywiście wersja finalna. Trwają pracę nad ukończeniem forum, co może zająć jeszcze kilka dni. Mimo wszystko, można juz z niego korzystać, mimo kilku graficznych niedociągnięć.

Czytaj więcej..

Nowe buttony i bannery phpBBhelp.pl

Jako, że nie jestem grafikiem, zwracam się z prośbą do użytkowników o wykonanie w wolnym czasie buttonów i bannerów (formaty standardowe). Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Idź do strony: 1, 2, 3, 4